İSPANYOLCA ve PORTEKİZCE KURS DUYURUSU

Merkezimiz bünyesinde İspanyolca ve Portekizce Yabancı Dil Kursu düzenlenecektir.

İspanyolca, dünyada Çinceden sonra anadil olarak en çok konuşulan ikinci dildir. Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, Amerikan Devletleri Örgütü, Latin Birliği gibi uluslararası ve bölgesel örgütlerin de resmi dillerindendir.  Ülkemizin, İspanyolcayı resmi dil olarak kullanan 21 ülkeyle ilişkilerinin artmakta olduğu değerlendirilerek Ankara Üniversitesi Latin Amerika Çalışmaları Araştırma ve Uygulama Merkezimiz bünyesinde A1, A2 ve B1 seviyelerinde İspanyolca Yabancı Dil kursu düzenlenecektir.

Ayrıca Portekizcenin dünyadaki artan etkinliği, Brezilya, Portekiz ve Portekizce konuşan diğer 6 ülke ile ilişkilerimizin artmakta olduğu değerlendirilerek Merkezimiz bünyesinde A1, A2 ve B1 seviyelerinde Portekizce Yabancı Dil kursu düzenlenecektir.

Yabancı Dil Eğitim Programlarımız haftada 6 saat (iki gün) olmak üzere iki ay boyunca toplamda 48 saat olarak devam edecektir. Dinleme, konuşma, okuma ve yazma çalışmalarına yer verilecek, öncelikle kamu kuruluşu mensuplarına ve üniversite öğrencilerine yönelik olarak tasarlanan eğitim hafta içi gündüzleri ve ya akşamları olacak şekilde planlanmıştır.

Eylül ayı içerinde başlatmayı planladığımız, İspanyolca ve Portekizce Yabancı Dil Eğitim Programlarına ön kayıt yaptırmak için aşağıda formu doldurabilir, kurs dönemi hakkında ayrıntılı bilgiye Merkezimiz telefonlarından (0312 215 24 84 / 213 89 97), ya da lamerkurs@ankara.edu.tr mail adresine mail atarak ulaşılabilir.

Kurs ücretlerimiz aşağıda belirtilmiştir.

Ankara Üniversitesi akademik, idari personeli ile birinci derece yakınları ve Ankara Üniversitesi mezunlarına 500 TL

Diğer katılımcılara 700 TL olarak belirlenmiştir.

Kesin kayıt onayından sonra derslerin başlayacağı hafta kursiyerlerin Ankara Üniversitesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğünün LAMER hesabına kurs ücretinin yatırmaları, dekonta “LAMER – Katılmak İstenilen Yabancı Dil ve Seviyesini” yazdırmaları ve dekontun bir kopyasını elden ya da elektronik posta yoluyla Merkezimize iletmeleri gerekmektedir.

T.C. Ziraat Bankası Kamu Girişimci Şube Bakanlıklar / Ankara (Şube Kod: 2532)
LAMER Hesap No: 74990795-5001
IBAN:  TR50 0001 0025 3274 9907 9550 01

Adınız ve Soyadınız

Kurumunuz/Okulunuz

E-postanız

Telefonunuz

Katılmak İstediğiniz Yabancı Dil Kursu ve Seviyesi: